DİJİTAL İLETİŞİMDE STRATEJİ VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

“Dijital dünyadaki danışmanınız oluyoruz.”

Dijital iletişimde strateji ve danışmanlık hizmeti ile dijital dünyada başarılı olabilirsiniz. Zaman kavramının olmadığı bir alanda stratejik hamlelere ihtiyaç duyulur. Bu nedenle markalar, profesyonel destek alarak ilerlemelidir.

Markanızın İhtiyacı: Strateji Ve Danışmanlık Hizmeti

Dijital iletişimde strateji ve danışmanlık hizmeti; dijital dünyada marka hedeflerine uygun bir strateji geliştirmektir. Markanın doğru temsil edilmesi kritik önem taşıdığı için profesyonel bir şekilde ilerlemek gerekmektedir. Dün, bugün ve yarını esas alan geniş çaplı çalışmaların tümüdür. Etkili bir danışmanlık hizmeti ile dijital dünyada güçlü bir konuma ulaşabilirsiniz.

Analiz

Markanın tüm ihtiyaçları analiz edilir, eksikler ortaya çıkarılır.

Hedef Belirleme

Marka kimliğine uygun bir şekilde yeni hedefler belirlenir.

Plan Oluşturma

Dijital dünyanın her alanına özel yeni planlar oluşturulur. Marka kültürü esas alınır.

Hedef Kitle İletişimi

Hedef kitle ile olan bağı güçlendirmek için faaliyete geçilir, iletişim stratejisi güncellenir.

Faaliyete Geçme

Belirlenen stratejiler uygulanır ve dijital dünyada yaşanan gelişmelere karşı yenilenir.

STRATEJİ VE DANIŞMANLIK HİZMETİNİN ÖNEMİ

Adım adım ilerlenmesi gereken bu hizmet, hedeflere ulaşma konusunda etkili bir yoldur. Markayı geleceğe hazırlar, stratejik yol haritaları çıkarır. Marka odaklı bir yaklaşım ile rakiplerin bir adım önüne geçmek mümkün hale gelir. Dijital dünyadaki her hamle planlı ve programlı bir şekilde gerçekleşir.

18.45 Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak markanıza dijital iletişimde strateji ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Algı stratejilerinin oluşması, dijital iletişim ağları ile ilgili yöntem geliştirme ve fikir desteği sağlama konularında yardımcı oluyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alıyor. Ancak mahremiyet konusundaki hassasiyetimiz nedeniyle markalarımızı gizli tutuyoruz. Tamamen kurumsal bir şekilde ilerliyoruz fakat önce aile oluyoruz. Alanında başarılı ve genç ekiplerimiz ile markanızın geleceği için yeni fikirler üretiyoruz.