MONITORING TAKİP

“Markanızı dijital dünyada 7/24 yakından takip ediyoruz.”

Monitoring takip hizmeti ile markanızı yakından takip edebilirsiniz. Dijital dünyadaki tüm mecralardan markanızı kontrol etme imkanına sahipsiniz. Anlık ve güncel takip hizmeti sayesinde olası krizlerin önüne geçebilirsiniz.

Monitoring Takip İle Güvendesiniz!

Web siteleri, bloglar, forumlar, sözlükler ve tüm sosyal medya mecralarında 7/24 marka takibiniz yapılabilir. Monitoring takip sayesinde olumsuz algının önüne geçebilir, krizlere erken müdahale edebilirsiniz. Monitoring takip; dijital dünyada marka ve kişiler hakkında ne konuşulduğunu takip etmektedir. Düzenli ve güncel takip yapılmalıdır. Etkili bir monitoring takip için aşamalı bir çalışma yapılmalıdır.

Anahtar Kelime Belirleme

Markanız, hizmetiniz için çeşitli anahtar kelimeler belirlenir.

Analiz Etme

Sosyal medya, forumlar, bloglar gibi tüm dijital platformlarda markanız takip edilir. Belirlenen anahtar kelimeler ışığında ise kapsamlı bir araştırma yapılır.

Anlık İlerleme

Markanız, 7/24 takip edilir. Herhangi bir kriz durumu yaşanmaması için ise anlık müdahalelerde bulunulur.

Müşteri Bildirimi

Potansiyel kriz riski taşıyan her durum markaya bildirilir ve ardından bir plan çalışması hazırlanır.

MONITORING TAKİP AVANTAJLARI

Monitoring takip ile marka itibarı korunur, müşteri memnuniyeti ön plana çıkar. Olası dijital krizler önlenir, faaliyetlerin başarı durumu incelenir, müşteri ve rakip analizi yapılır. Zaman kavramının olmadığı bir alanda monitoring takip hizmetinden yararlanmak avantaj oluşturur. Bu hizmeti profesyonel bir ekipten alarak güvenle ilerleyebilirsiniz.

18.45 Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak markanızı her daim takip ediyoruz. 7/24 kanal incelemesi yaparak olası krizlerin önüne geçiyoruz. Mevcut durumlara göre ise anlık olarak markayla whatsApp ve e-mail aracılığı ile iletişime geçiyoruz. Kurumsal bir şekilde ilerlemeye dikkat ediyoruz. Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alan müşterilerimiz ile başarılı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Alanında başarılı ekip arkadaşlarımız ile birlikte markanın monitoring takibi yapıyoruz.