SEO

“Web sitenizin ziyaretlerini organik arttırıyoruz.”

SEO hizmeti alan bir marka, dijital dünyada avantaj sahibi olur. Çünkü markanın sadece bugününe değil, yarınlarına da büyük etkisi vardır. Bu nedenle günümüzde birçok marka SEO hizmetinden yararlanmaktadır.

SEO Hizmeti ile Organik Yükselme!

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO; mevcut web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmalarıdır. Web siteleri marka için bir kimlik niteliğindedir. Google başta olmak üzere arama motorları sonuçlarında ilk sıralarda çıkmak çok önemlidir. Bunun için ise birtakım çalışmalar yapılmalıdır. Etkili bir SEO hizmeti için dikkatli ilerlemek gerekmektedir.

Kelime Analizi

Kullanıcıların arama motorlarında kullandıkları kelimelerin bazı analizler sonucunda belirlenmesidir.

Site Analizi

Web sitenizin arama motorları kurallarına uygun olarak incelenip, raporlanmasıdır.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin web sitelerine ve tüm dijital adımlarının takip edilmesidir.

Site İçi Optimizasyon

Sitenizin her bir sayfasının arama motorlarına uygun şekilde donatılmasıdır.

Site Dışı Optimizasyon

Site dışından bağlantı veya link alınmasıdır.

Raporlama

Web sitenin inceledikten sonra elde edilen verilerin raporlanmasıdır.

SEO HİZMETİNİN SİTEYE KAZANÇLARI

SEO hizmeti sayesinde markanın web sitesine olan ziyaret oranı organik olarak yükselir. Bu durumda da markanın görünürlüğü ve faaliyet gücü artmış olur. Marka konumu güçlenir, belirlenen kitleye ulaşmak mümkün hale gelir. Tüm bunların yanı sıra uygun maliyette olması ve analiz edilebilir sonuçlar vermesi de önemlidir.

18.45 Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak SEO hizmetinde de yanınızdayız! Markalar için çeşitli teknik ve tooları kullanıyoruz. Marka kimliğinize uygun bir şekilde strateji geliştiriyoruz. Web sitesinizin ziyaret trafiğini organik olarak artırıyor, kalitesini yükseltiyoruz. Alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız, markanızla özel olarak ilgileniyor. SEO çalışmalarını gerçekleştirirken markaya her açıdan yardımcı oluyoruz. Marka hakkındaki olumlu içerikleri ön planda tutup, olumsuz yorumları geri plana atmak için çalışmalar yapıyoruz. Markanın sadece bugününü değil, yarınlarını da düşünüyoruz!