MONITORING ALGI İZLEME

“İçerikleri detaylı bir şekilde analiz ediyoruz.”

Monitoring algı izleme hizmeti ile dijital dünyadaki yolculuğunuzu kontrol edebilirsiniz. 7/24 anlık takip yaparak marka algınızı iyileştirebilirsiniz. Hedef kitleniz ile markanız arasındaki güven bağını güçlendirirken, marka sadakatinizi de yükseltebilirsiniz.

Monitoring Algı İzleme ile Kontrol Sizde!

Monitoring algı izleme; online mecralarda marka ve yöneticiler hakkında yazılan her şeyin incelenmesi, analiz edilmesidir. Marka algısı zamanla oluşur ancak birden zedelenebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ise monitoring algı izleme hizmeti alınmalıdır. Bu hizmet artık markalar için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Uygulama noktasında ise adım adım ilerlemek çok önemlidir.

Anahtar Kelime Belirleme

Monitoring hizmetlerinin hepsinde anahtar kelimelere ihtiyaç vardır. Markanız ve yöneticileriniz için bazı anahtar kelimeler belirlenir.

Araştırma Yapma

Sosyal medya mecralarından forumlara, bloglardan sözlüklere kadar tüm dijital mecralarda anahtar kelimeler araştırılır.

Ayıklama

Elde edilen verilerin hepsi detaylı bir şekilde tek tek incelenir. Pozitif, nötr ve negatif olmak üzere kategorilere ayrılır.

Raporlama

Markanız ve yöneticileriniz hakkında yazılan her şey raporlanır. Rapor sonucunda ise algı ölçümü yapılarak iyileştirme çalışmalarına başlanır.

MONITORING ALGI HİZMETİNİN ÖNEMİ

Belirli bir kişi veya kurumda özelinde konuşulan konunun takip edilmesi gerekmektedir. Konuşulan her konu, söylenen her olumsuz cümle marka için kriz riski taşır. Bu nedenle monitoring algı izleme hizmetinden yararlanılmalıdır. Anahtar kelimelerin belirlenmesinden verilerin incelenmesine kadar her adımda dikkatli olmak gerekiyor.

18.45 Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak profesyonel bir şekilde monitoring algı izleme hizmetini veriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile 7/24 markanızı takip ederek anlık bilgilendirmeler yapıyoruz. Ortaya çıkan analizler sonucunda ise dijital mecralarda iletişim stratejinize katkı sağlayan yeni çalışmalara imza atıyoruz. Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alan müşterilerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Tamamen kurumsal bir şekilde ilerliyor ve markalarımızın geleceğini düşünüyoruz. Monitoring algı izleme konusunda size yol gösterici oluyoruz.