MONITORING RAPORLAMA

“Markanızın dijital ortamdaki itibarının korunmasına yardımcı oluyoruz.”

Monitoring raporlama hizmeti sayesinde markanız hakkında oluşan algıyı kontrol edebilirsiniz. Dijital dünyada başarıya ulaşmak için markanızı 7/24 takip etmeniz gerekmektedir. İncelemeleriniz sonucunda ise raporlar oluşturarak yarınlara hazırlık yapabilirsiniz.

Monitoring Raporlama İle Marka Analizi

İzleme, takip anlamlarına gelen monitoring, markalar için oldukça önemlidir. Özellikle monitoring raporlama sayesinde yol haritanızı güncelleyebilirsiniz. Monitoring raporlama; dijital dünyada marka hakkında konuşulan her şeyi raporlama anlamına gelmektedir. Marka hakkında yazılan olumlu ve olumsuz her şey analiz edildikten sonra kategorilere göre raporlanır. Monitoring raporlama hizmetini özenli bir şekilde ilerletmek gerekmektedir. Birtakım adımları olan monitoring raporlama hizmetinde güncel ve anlık olunmalıdır.

Anahtar Kelime Belirleme

Sosyal medya, forumlar, bloglar ve sözlükler gibi mecralarda konuşulan her şeyi takip etmenin ilk adımı anahtar kelimelerin belirlenmesidir. Marka, kişi ve hatta rakip markaların isimleri anahtar kelime olarak belirlenir.

Ayıklama

Anahtar kelimeler aracılığı ile elde ediler veriler, negatif ve pozitif olacak şekilde duygu durumuna göre kategorilere ayrılır.

Anlık İletişim

Monitoring raporlama hizmeti konusunda destek sağlayan ekipler, markanın isteği üzerine anlık bilgilendirmeler yapabilir. Özellikle bir kriz anında anlık haberleşme sağlanır.

Rapor Sunma

7/24 anlık ve güncel takip sağlanırken raporlar düzenli olarak güncellenir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak marka ile paylaşılır.

MONITORING RAPORLAMA HİZMETİNİN DETAYLARI

Monitoring raporlama hizmetinden bir sefer ya da düzenli şekilde yararlanmak mümkündür. Bir hizmet, ürün ya da kriz için monitoring raporlama hizmeti alınabilir. Markanın dijital dünyadaki sürecinin düzenli bir şekilde ilerlemesi için de tercih edilir.

18.45 Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak dijital dünyada markanız hakkında konuşulan her şeyi analiz ediyoruz. Elde edilen verileri duygu durumuna göre ayıklıyor, haftalık ve aylık detaylı raporlar sunuyoruz. Tamamen kurumsal bir şekilde ilerlerken markayı her mecrada takip ediyoruz. Uzun zamandır Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer alan müşterilerimiz ile çalışıyoruz. Online itibar yönetiminin mahrem yapısından dolayı ise gizliliğe önem veriyoruz. Alanında profesyonel ekiplerimiz ile birlikte markanızın monitoring takibini özenle gerçekleştiriyoruz. İçerikleri pozitif, nötr ve negatif olarak farklı kategorilere ayırarak detaylı bir rapor haline getiriyoruz. 18.45 Online İtibar Yönetimi Ajansı olarak sizlerle birlikte çalışmak isteriz. Sizinle tanışır, beklentilerinizi öğrenir ve hemen ardından çalışmalara başlarız. Monitoring raporlama hizmetini profesyonel bir şekilde ilerletiriz.